Produkcja – Hurt – Detal

Każdy rodzaj biznesu

Jak efektywniej zarządzać sprzedażą na Allegro?

Zarządzanie sprzedażą na Allegro obejmuje szereg czynności, począwszy od przyjmowania i obsługi zamówień aż po zaawansowane ustawienia dotyczące sprzedaży. I choć system zarządzający ogółem tych funkcji jest dość rozbudowany, to jednak posiada luki, które „uzupełnia” oprogramowanie OfererSell.pl.

Dlaczego warto korzystać z Allegro?

Allegro jest największą, polską platformą internetową, pośredniczącą w transakcjach pomiędzy kupującymi i sprzedającymi. Zwłaszcza w kontekście tych drugich, twórcy witryny przygotowali szereg narzędzi edytorskich, umożliwiających realizację zaawansowanych procesów w obrębie każdej oferty.

Na Allegro, w ramach zarządzania sprzedażą, możemy między innymi dokonywać korekt cen, aktualizować wartość podatku VAT, zmieniać kategorie sklepowe, a nawet – dokonywać zmian w obrębie opcji dostaw. Z punktu widzenia użytkownika serwisu, jest to bardzo dużo, aczkolwiek… wciąż za mało, by mówić o efektywnym prowadzeniu własnej działalności. Zwłaszcza, jeśli posiadamy duży sklep, mnóstwo towarów i rozległą bazę klientów.

OfererSell.pl – najważniejsze zalety

I choć sprzedaż na Allegro jest wygodna, wciąż powstają narzędzia, które mają tą sprzedaż jeszcze bardziej przyspieszyć. Jednym z nich jest OfererSell.pl.

Ten zaawansowany, internetowy program do zarządzania Allegro posiada szereg funkcji wspierających użytkownika w kontekście zarządzania sprzedażą na tej skądinąd bardzo popularnej platformie.

  1. Umożliwia grupowanie poszczególnych zamówień klienckich, w oparciu o konkretne dane (np. dane klienta).
  2. Szybko pobiera zgłoszenia od klientów, dzięki czemu możliwe jest szybsze i efektywniejsze odpowiadanie na każde z nich.
  3. Pozwala na łączenie ze sobą kilku kont i to w obrębie jednej aplikacji.
  4. Pozwala na zaawansowane zarządzanie aukcjami Allegro, umożliwiając ich „masowe” wystawianie.

Dzięki tym możliwościom (a jest ich znacznie więcej), OfererSell.pl jest swoistym „narzędziem uzupełniającym” dla platformy Allegro, zwiększającym efektywność sprzedaży i opłacalność prowadzonej działalności.